Referencje-michalski-grzegorz-Ocena-Inwestycji-OAORIPIV2014WarszawaEmiTel-2, Referencje-michalski-grzegorz-Ocena-Inwestycji-OAORIPIV2014WarszawaEmiTel, Referencje-michalski-grzegorz-Ocena-Inwestycji-OAORIPIV2014WarszawaEmiTel

Referencje (część MDDP). Pan Grzegorz Michalski uczestniczył w charakterze wykładowcy. Pan dr Grzegorz Michalski przeprowadził szkolenie o poniższej tematyce oraz wymiarze godzin szkoleniowych podanych w tabeli. Ocena i analiza opłacalności i ryzyka projektów inwestycyjnych. 10-11.03.2014 r. Warszawa. Pan Grzegorz Michalski wykazał się zaangażowaniem i odpowiedzialnością, co stanowiło gwarancję rzetelnie przeprowadzonych zajęć.

(część EMITEL): W imieniu firmy EmiTel Sp. z o.o. potwierdzam, że firma Akademia Biznesu MDDP w marcu 2014 r. zrealizowała na rzecz EmiTel dwudniowe szkolenie zamknięte pt. „Ocena i analiza opłacalności projektów inwestycyjnych”, w którym wzięło udział 21 osób.

Szkolenie zostało przygotowane oraz przeprowadzone w sposób profesjonalny i zgodny z oczekiwaniami.

Uczestnicy dobrze ocenili wiedzę merytoryczną, kompetencje oraz sposób prowadzenia szkolenia przez trenera – Pana Grzegorza Michalskiego, podkreślając wysoki poziom merytoryczny szkolenia oraz wiele praktycznych przykładów ćwiczeń obliczeniowych.

Z uznaniem uczestników spotkała się również bardzo dobra organizacja szkolenia. Szkolenie zrealizowane przez firmę Akademia Biznesu MDDP na rzecz EmiTel stanowiło usługę wykonaną w sposób rzetelny, z dbałością o wysoką jakość merytoryczną i organizacyjną.

W związku z powyższym wyrażamy przekonanie, ze firma Akademia Biznesu MDDP jest profesjonalnym i solidnym partnerem w zakresie szkoleń obejmujących tematykę finansową.

Tel. kontaktowy do trenera: 503452860 oraz: +48717181717.

W celu organizacji szkolenia z powyższego zakresu dla Państwa instytucji, zapraszamy do kontaktu email: grzegorz.michalski@gmail.com lub: michalskig@michalskig.com

http://michalskig.com/szkolenia

Referencje-michalski-grzegorz-Ocena-Inwestycji-OAORIPIV2014WarszawaEmiTel.pdf

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Finansowe szkolenia i treningi umiejętności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s