29 September, 2014 13:55

Łódź, 10.12.2012, Referencje, W listopadzie 2012r. nasi pracownicy uczestniczyli w szkoleniu Ocena przedsiębiorstwa na podstawie sprawozdań finansowych prowadzonym przez trenera dr. Grzegorza Michalskiego.

Szkolenie z zakresu analizy finansowej przedsiębiorstwa obejmowało zajęcia trwające 2 dni szkoleniowe.

W trakcie szkolenia Grzegorz Michalski zaprezentował praktyczną wiedzę pozwalającą na efektywniejsze decyzje w zakresie podjęcia, ograniczenia lub wstrzymania się od współpracy z przedsiębiorstwami w zależności od ich sytuacji finansowej.

Przedstawione w czasie szkolenia propozycje zastosowania prezentowanych zagadnień w praktyce zilustrowane zostały użytecznymi studiami przypadków.

Treści merytoryczne szkolenia obejmowały zagadnienia takie jak: Finansowy cel działania przedsiębiorstwa, pomiar wartości przedsiębiorstwa, przepływy pieniężne, ocena wiarygodności na podstawie analizy wskaźnikowej sprawozdań finansowych, prognozowanie kryzysów w ocenianym przedsiębiorstwie i ocena ich istotności, sygnały ostrzegawcze, analiza dyskryminacyjna.

Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób profesjonalny i zgodny z oczekiwaniami firmy Indesit.

Pozwoliło naszym pracownikom na uzupełnienie, usystematyzowanie i ugruntowanie wiedzy niezbędnej w skutecznym zarzadzaniu firmą i sprawnym reagowaniu w obliczu ryzyka współpracy z kontrahentami.

Pragniemy zauważyć, ze poza praktycznymi walorami, projekt doradczo-szkoleniowy realizowany przez dr. Grzegorza Michalskiego był okazją do znacznego transferu wiedzy naukowej i najnowszych naukowych osiągnięć z dziedziny finansów, zarzadzania i ekonomii do praktyki gospodarczej.

Rekomendujemy Pana Grzegorza Michalskiego, który zaprezentował wysoki poziom przygotowania merytorycznego w zakresie prowadzonego szkolenia. Także jego umiejętności metodyczne odegrały duże znaczenie w skutecznym przekazywaniu wiedzy.

Tel. kontaktowy do trenera: 503452860 oraz: +48717181717.

W celu organizacji szkolenia z powyższego zakresu dla Państwa instytucji, zapraszamy do kontaktu email: grzegorz.michalski@gmail.com lub: michalskig@michalskig.com

http://michalskig.com/szkolenia

Referencje-michalski-grzegorz-Ocena-Przedsiebiorstwa-XI2012WarszawaIndesit.pdf

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Finansowe szkolenia i treningi umiejętności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s